Tarnobrzeski Sztab

Do końca świata i o jeden dzień dłużej

XXII Finał

NA RATUNEK Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy!

12 stycznia 2014 roku 22. raz zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 160 wolontariuszy będzie kwestowało na ulicach Tarnobrzega przez całą niedzielę. Tegoroczna zbiórka publiczna oraz dochód z licytacji zostaną przeznaczone, podobnie jak w roku ubiegłym, na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Tarnobrzeski Sztab WOŚP przygotował dla mieszkańców miasta moc atrakcji.

 

Tarnobrzeska Orkiestra swoje granie rozpocznie już w piątek 10 stycznia. W pubie Końca Nie Widać zabrzmi Rockowa Orkiestra Świątecznej Pomocy. Na scenie pojawią się zespoły takie jak: MY MADNESS, KOFIROCK, TEBEG i NIGHT MISTRESS jako gwiazda wieczoru. Bilety w cenie 10 zł będzie można zakupić przed imprezą, która rozpocznie się o godzinie 19, a dochód w całości zostanie przekazany na konto Fundacji.

 

Dla miłośników zdrowego stylu życia Orkiestra przygotowała coś specjalnego. W sobotę 11 stycznia już od godziny 8 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu będzie rozgrywany Turniej Tenisa Ziemnego, w którym udział mogą wziąć wszyscy ci, którzy wiedzą jak trzymać rakietę i potrafią odbić piłeczkę na drugą stronę siatki. Z kolei o 14 zapraszamy na III Maraton Fitness z Sercem dla WOŚP. W programie 3 godziny super zabawy. Miejscem Maratonu będzie Klub Fitneska, a uczestnictwo to koszt 10 zł do orkiestrowej puszki.

 

Po dwóch dniach rozgrzewki zachęcamy do udziału w 22. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy. 160 wolontariuszy będzie kwestować na ulicach Tarnobrzega od wczesnych godzin porannych. Pamiętajmy, że każdy wolontariusz musi być wyposażony w identyfikator i puszkę, której wzory można sprawdzić na stronie internetowej WOŚP. Z zabawą wystartujemy tradycyjnie o godzinie 12 z Placu Bartosza Głowackiego Kawalkadą Pojazdów Wszelakich, która przejedzie przez całe miasto, obwieszczając o Finale. Od południa na scenie pojawiać się będą lokalni artyści solowi i zespoły. Wśród atrakcji nie zabraknie Loterii oraz licytacji, z którymi rok rocznie wiążą się wielkie emocje. Gwiazdą wieczoru tegorocznego Finału będzie zespół PUDELSI. Na zakończenie dnia imprezę uświetni pokaz tancerzy ognia oraz Światełko do Nieba w stronę dobrych Aniołów.

Sponsorzy