Tarnobrzeski Sztab

Do końca świata i o jeden dzień dłużej

XXIV Finał

23. Finał WOŚP 

 „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”. 

 
Dokładnie 11 stycznia 2015 roku 170 wolontariuszy wyjdzie na ulice Tarnobrzega, żeby zbierać pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla między innymi NASZEGO SZPITALA.

 

Fundacja WOŚP po raz kolejny uznała, że największą pomoc należy skierować do najmłodszych. Dlatego za pieniążki uzbierane podczas drugiej niedzieli stycznia przekazane zostaną na zakup sprzętu który trafi do oddziałów pediatrycznych i onkologii dziecięcej. W naszym lokalnym szpitalu pracuje sprzęt warty łącznie 731 tysięcy 947 zł i 40 groszy! To jest 10 razy więcej niż nasze rekordowe granie!

 

Wymierna pomoc dla tarnobrzeskiego szpitala, powinna cieszyć (i cieszy)!

Kolejny raz (już trzeci) zbieramy także pieniądze na oddziały geriatryczne w całej Polsce. Seniorzy zasługują na godną i profesjonalną opiekę medyczną.

Kolorowe i głośne tarnobrzeskie granie od lat cieszy się wśród Was drodzy mieszkańcy ogromną popularnością, dlatego i tym razem licząc na Państwa zaufanie zagramy w Tarnobrzegu najlepiej jak potrafimy!

 

Bądźcie z nami w niedzielę 11 stycznia! Zaczynamy od godziny 13:00 na Placu Bartosza Głowackiego.

Liczymy też na Waszą życzliwość wobec naszych młodych, pełnych zaangażowania i radości wolontariuszy!

 

Sponsorzy